O CentrumGaleria i wystawyBibliotekaStudio kuchennePunkt informacji
Program zajęćOgródek edukacyjnyGaleria zdjęćBio FarmersiSklepik (Farm Shop)
KawiarniaOgródek warzywnyGodziny pracyStowarzyszenieKONTAKT

  NASZA TV - SPOTY:
  KOMUNIKATY:
  LINKI DO NASZYCH STRON:


BIBLIOTEKA
W Centrum Produktu Lokalnego w Rzuchowej jedno pomieszczenie zostało przeznaczone na bibliotekę. Znajduje się niej mozolnie gromadzony przez stowarzyszenie GRUPA ODROLNIKA księgozbiór starych książek kucharskich w których zostały zawarte stare przepisy kulinarne bazujące na lokalnych produktach tradycyjnych.

W zbiorach tych przeważają stare receptury kulinarne sporządzane przez lata przez panie działające w ramach Kół Gospodyń Wiejskich. Biblioteka jest ogólnodostępna i korzystać z niej można bezpłatnie w godzinach pracy Centrum.
Materiały zamieszczone na stronie internetowej Centrum Produktu Lokalnego w Rzuchowej, w szczególności filmy, zdjęcia, artykuły stanowią własność Stowarzyszenia GRUPA ODROLNIKA i podlegają ochronie prawnej. Ich kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w całości lub w częściach bez zgody Stowarzyszenia stanowi naruszenie praw autorskich.

Podstawa prawna: Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych, z dnia 4 lutego 1994 r. (Dz.U.06.90.631, z późniejszymi zmianami).
© Copyright 2013-2017 cpl.odrolnika.pl All rights reserved.