O CentrumGaleria i wystawyBibliotekaStudio kuchennePunkt informacji
Program zajęćOgródek edukacyjnyGaleria zdjęćBio FarmersiSklepik (Farm Shop)
KawiarniaOgródek warzywnyGodziny pracyStowarzyszenieKONTAKT

  NASZA TV - SPOTY:
  KOMUNIKATY:
  LINKI DO NASZYCH STRON:


KAWIARNIA Z PRODUKTAMI TRADYCYJNYMI
W Centrum Produktu Lokalnego na parterze przygotowaliśmy pomieszczenie zaaranżowane na tzw "kawiarnie" w którym przeprowadzamy bezpłatne degustacje i prezentacje produktów tradycyjnych z Małopolski. W sali mieści się ok. 30 osób. W trakcie prezentacji pokażemy jak powstaje "Zakliczyński sok malinowy" i co z niego można zrobić, pokażemy czym się różnią "ogórki kiszone w studni" od tych ze sklepu, zaserwujemy do degustacji ciasto z fasoli "Piękny Jaś z Doliny Dunajca" i wiele innych …

Jesteśmy też otwarci na Państwa sugestie i propozycje zajęć, warsztatów oraz prezentacji.

Jednoczesnie chcemy zaznaczyć, że prezentacje są bezpłatne jednak po stronie uczestnika pozostaje dojazd oraz koszt zakupu produktów na potrzeby prezentacji.
Materiały zamieszczone na stronie internetowej Centrum Produktu Lokalnego w Rzuchowej, w szczególności filmy, zdjęcia, artykuły stanowią własność Stowarzyszenia GRUPA ODROLNIKA i podlegają ochronie prawnej. Ich kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w całości lub w częściach bez zgody Stowarzyszenia stanowi naruszenie praw autorskich.

Podstawa prawna: Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych, z dnia 4 lutego 1994 r. (Dz.U.06.90.631, z późniejszymi zmianami).
© Copyright 2013-2017 cpl.odrolnika.pl All rights reserved.