O CentrumGaleria i wystawyBibliotekaStudio kuchennePunkt informacji
Program zajęćOgródek edukacyjnyGaleria zdjęćBio FarmersiSklepik (Farm Shop)
KawiarniaOgródek warzywnyGodziny pracyStowarzyszenieKONTAKT

  NASZA TV - SPOTY:
  KOMUNIKATY:
  LINKI DO NASZYCH STRON:


SALE DO WYNAJĘCIA
Propozycja wynajmu sal w Centrum Produktu Lokalnego w Rzuchowej (CPL) na imprezy okolicznościowe takie jak: wesela, chrzciny, komunie, jubileusze, imieniny, spotkania rodzinne i firmowe to nie tylko doskonały smak, ale to również elegancka aranżacja każdego przyjęcia.

W powyższych celach udostępniamy pomieszczenia CPL wraz z 2 ha otoczeniem parkowym i miejscami do parkowania.

Zapewniając poczęstunek podczas bankietu, prestiżowego spotkania biznesowego, czy imprezy plenerowej, dbamy o ich estetyczną oprawę.

Wiemy, że poza smakołykami dworskiej kuchni, przygotowanymi w dużej mierze na bazie własnych produktów, duży wpływ na poziom usługi ma wykwintny sposób podawania dań, elegancka zastawa, a także ubiór i maniery obsługi. Chętnie realizujemy niebanalne pomysły.

Bogate doświadczenie i wyśmienite potrawy serwowane przez Basię Zych, Szefa tutejszej kuchni, pomogą stworzyć niepowtarzalny dworski klimat. Nasze propozycje obejmują szeroki wachlarz ekologicznych i tradycyjnych specjałów kuchni staropolskiej

Park, stawy rybne, miejsce na ognisko zapewnią spokój, ciszę i wspaniały wypoczynek.

Małe przyjęcia od 10 do 30 osób
Średnie przyjęcia od 31 do 50 osób
Duże przyjęcia od 50 do 80 osób

Tchnący staropolską gościnnością budynek CPL, tradycyjny wystrój wnętrz, oraz regionalna kuchnia polska, jest w stanie zaspokoić nawet najbardziej wymagających klientów.

Pobierz szczegółową oferte na 2017 rok
Sala mniejsza w trakcie Wielkich Tarnowskich Dionizji zdjęcie ze strony cosnazabtv.bloog.pl
Materiały zamieszczone na stronie internetowej Centrum Produktu Lokalnego w Rzuchowej, w szczególności filmy, zdjęcia, artykuły stanowią własność Stowarzyszenia GRUPA ODROLNIKA i podlegają ochronie prawnej. Ich kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w całości lub w częściach bez zgody Stowarzyszenia stanowi naruszenie praw autorskich.

Podstawa prawna: Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych, z dnia 4 lutego 1994 r. (Dz.U.06.90.631, z późniejszymi zmianami).
© Copyright 2013-2017 cpl.odrolnika.pl All rights reserved.